Konferencja „Woda dla pokoju. Dostępność i zanieczyszczenia”

Zapraszamy na konferencję organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Wody „Woda dla pokoju. Dostępność i zanieczyszczenia”. Wydarzennie odbędzie się 22 marca 2024 r. w Sali Teatralnej Domu Technika NOT w Gdańsku w godz. 9.30-16.00.

Zapraszamy na Akcję Sadzenia Miejskiego Mikrolasu!

Miasto Gdańsk i Zakład Utylizacyjny zapraszają do akcji sadzenia Miejskiego Mikrolasu. Wspólnie z lokalną społecznością posadzimy blisko 600 drzew i krzewów, tworząc nowy, zielony zakątek w sercu dzielnicy Piecki-Migowo.

4 szkoły pojadą do Trondheim - klimatyczny konkurs rozstrzygnięty

Konkurs “Chrońmy klimat metropolii” rozstrzygnięty 🥳 Swoje ekoinicjatywy zgłosiło 93 uczniów z 28 metropolitalnych szkół.  Na wycieczkę do Trondheim w Norwegii pojadą 4-osobowe zespoły z VII LO w Gdańsku, Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie, Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Gdyni i Szkoły Podstawowej w Sztutowie.

Wystartował Budżet Obywatelski 2025

 

Zarządzanie kryzysowe bez granic. Gdańscy urzędnicy przeszkoleni z kanadyjskiego systemu zarzadzania akcjami ratowniczymi.

Umiejętność szybkiego i sprawnego reagowania służb w sytuacji zagrożenia przekłada się wprost na bezpieczeństwo mieszkańców oraz minimalizowanie strat, także materialnych.  W sierpniu i wrześniu pracownicy Gdańskich Wód, Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz GIWK uczyli się skutecznego działania w kryzysie od kanadyjskich specjalistów.

Startuje głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku 2024!

Kiedy?

Od 11 września 2023 r. od godz. 0:00 do 25 września 2023 r. do godziny 23:59

Konkurs na najpiękniejszy gdański balkon i ogródek 2023

Już po raz 7. właściciele pięknie ukwieconych gdańskich balkonów, tarasów, loggii, przedogródków i ogródków mają szansę wygrać nagrody w miejskim konkursie. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać krótki film ze swojego najbliższego, zielonego otoczenia i przesłać je jedną z trzech dostępnych opcji do 17 września 2023. Łączna pula nagród to 4 400 zł brutto.

Zobacz aktualne oferty pracy

Aktualnie prowadzimy nabory na stanowiska: 

QUIZ edukacyjny zakończony - Miasto owaDOM

Dzięki pracy dzikich zapylaczy możemy cieszyć się smakiem truskawek, jabłek, ogórków czy fasoli. O tym w jaki sposób pracują owady i jak o nie dbać uczy nasz QUIZ. Uważni nie powinni mieć problemu z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi - pytania są połączone z materiałami edukacyjnymi.

Strona 1 z 5